Zwyciężyć kłamcę

Znasz ten cichy głos w twojej głowie, który mówi ci, że nie jesteś wystarczająco dobry, by zrobić to, co należy i że nie masz żadnej wartości ani celu. Nie chcemy słuchać tych myśli, ale czasem to robimy, a one hamują nasz wzrost i potencjał związany z tym, do czego Bóg pragnie nas użyć na tym świecie.
Steven Furtick również doświadczył zmagań z tego typu myślami, jednak przyglądając się Słowu Bożemu, znalazł siłę, by walczyć z nimi przy użyciu prawdy i nauczyć się „wyłączać” kłamstwa pojawiające się w jego umyśle. W swojej książce Zwyciężyć Kłamcę przytacza osobiste historie i przedstawia praktyczne strategie, pokazując tym samym, jak wyciszać kłamstwa i słuchać Bożego głosu, niosącego wolność i radość życia.
O autorze
Steven Furtick jest autorem bestsellerów New York Times’a Greater i Sun Stand Still. Jest również założycielem i głównym pastorem Elevation Church, który od momentu założenia w 2006 roku urósł do ponad 13 tysięcy członków, skupionych w dziewięciu miejscach. Uzyskał stopień magistra teologii w South Baptist Theological Seminary. Razem z żoną Holly mają troje dzieci.

Wydawca: Szaron
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 270
Wymiary: 14.5×20.5 cm
EAN: 9788363271510
Data wydania: 15-07-2015
Kategorie: nauki humanistyczne > religioznawstwo,
poradniki > rozwój osobisty

Cena w sklepie: 26.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl