Zwierzęta. Warsztaty rysunkowe

Zwierzęta fascynują nas od wczesnego dzieciństwa: czy jest to kochany domowy pupil, czy majestatyczny lew albo tygrys, lub też któryś z niezwykłych mieszkańców lasów tropikalnych, stepów czy pustyni… Zwierzęta są niewyczerpanym źródłem inspiracji dla wszystkich miłośników rysowania.
Jeśli zamierzasz nauczyć się dobrze malować zwierzęta, powinieneś poznać sposoby i techniki służące przedstawieniu motywu naturalnie i przekonująco.
W tej książce znajdziesz podstawowe techniki służące uchwyceniu właściwej budowy ciał zwierząt. Dowiesz się też, jak opierając się na podstawowych figurach geometrycznych, narysować zwierzę i stworzyć jego porywający portret.
Nieważne, skąd czerpiesz inspirację, czy obserwujesz zwierzęta w ich naturalnym środowisku, w zoo, czy też patrzysz codziennie na swojego pupila. Jeśli marzysz, żeby wiernie oddać jego osobowość, to różnorodne wzory zawarte w tej książce ułatwią ci osiągnięcie tego celu.

Wydawca: Oficyna AKA
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 80
Wymiary: 18.5 x 26 cm
EAN: 9788362911035
Data wydania: 13-02-2014
Kategorie: poradniki > hobby

Cena w sklepie: 18.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl