Złamane pióro

"Teraz zobaczyłam ów niezwykły znak nadający jej status Naznaczonej. Znak przynależności i własności Porządkowych. Wytatuowany lub wypalony na całej długości wewnętrznej krawędzi przedramienia, przedstawiający piękne, pęknięte w połowie pióro. Naznaczona złamanym życiem już w chwili narodzin… "
Fragment rozdziału Naznaczona
"Taboret, regulacja wysokości, spódnica podciągnięta do połowy rozchylonych ud… Idealna twardość klawiatury. Chwila świętobliwego skupienia. Oddałam mu się cała, napierając z pasją i namiętnością. Palce same wybrały. Etiuda Rewolucyjna… Mały fragment… Głęboki, filozoficzny, czysty dźwięk. Rozedrgane ciało rozgrzało się do stu stopni, zespalając w namiętności z doskonałym czarnym organizmem. Takiego ognia, opętania i obsesyjnej miłości ten utwór nigdy nie doświadczył. Chopin przewrócił się w grobie. Skończyłam, ciężko oddychając, oblana potem. Zaspokojeni patrzyliśmy na siebie z miłością. Nie mogłam wyrównać oddechu. Chyba tylko z Jacobem mogłoby być lepiej – pomyślałam i roześmiałam się w głos."
Fragment rozdziału Miasto

Wydawca: Poligraf
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 360
Wymiary: 14.5 x 20.5 cm
EAN: 9788378560081
Data wydania: 03-07-2012
Kategorie: proza > proza polska > powieść

Cena w sklepie: 19.31 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl