Zamyślenia (książka z autografem)

Ta książka, to najpiękniejszy prezent, jaki możesz dać drugiej osobie!
Aurea Dicta – złote wypowiedzi, myśli, których celem jest refleksja nad życiem ludzkim, pięknem otaczającego nas świata, spotkanym na ulicy człowiekiem i wieloma innymi zdarzeniami, które są nieodłącznym elementem naszego życia i towarzyszą człowiekowi.
Niezwykłe myśli i refleksje zakorzenione są w Biblii. Wypływają jednak z wnętrza Człowieka; jego przeżyć, radości i troski o Dobro, Piękno i Prawdę, w końcu o Miłość. Mają nie tylko zachwycić i wywołać wrażenia estetyczne w czytelniku, ale też poruszyć skalne pokłady jego serca i duszy.
Autor, ks. prof. Tomasz Jelonek, nie tylko uznany biblista i uczony ale człowiek wielkiego formatu, wspaniały człowiek o wielkim sercu, pragnie zainspirować do lepszego życia; do życia w harmonii, ale też życia zgodnego z duchem Chrystusowego Kazania na Górze, w którym błogosławieni miłosierni jest ważniejsze od błogosławionych, którzy mają i posiadają i nie są zainteresowani niczym innym, poza końcówką własnego nosa…
Dzięki tej publikacji z pewnością staniesz się inny drogi Czytelniku, bo, jak pisał Antoine de Saint-Exupéry – parafrazując – nie można już dłużej żyć lodówkami, bilansami, polityką i rozwiązywaniem krzyżówek, doprawdy nie można.
Teksty, zilustrowane przez znakomitego fotografika Artura Kaszowskiego, z pewnością pomogą w tej lekturze i refleksji.
dr Paweł Piotrowski, dyrektor Wydawnictwa PETRUS

Wydawca: Petrus
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 120
Wymiary: 20.5×17.5 cm
EAN: 9788377203262
Data wydania: 20-06-2016
Kategorie: poezja i dramat > aforyzmy i sentencje

Cena w sklepie: 24.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl