WordPress. Programowanie. Ćwiczenia praktyczne

WordPress do Twoich usług!
Zwyczaj pisania bloga wciąż zyskuje na popularności. Codziennie nowe rzesze pasjonatów postanawiają podzielić się wiedzą i przemyśleniami na najróżniejsze tematy, a w obecnych czasach właśnie ten kanał komunikacji okazuje się dla nich idealny. Wszystkie te osoby potrzebują prostego w obsłudze, elastycznego narzędzia, które umożliwi im przekazanie wiadomości w atrakcyjnej formie, lecz bez konieczności poświęcania nadmiernej ilości czasu na dopracowywanie szczegółów technicznych. Środowiskiem zapewniającym im takie warunki działania niewątpliwie jest WordPress.
Jeśli chcesz szybko nauczyć się pracować z WordPressem i bez kłopotu opanować jego najważniejsze funkcjonalności, nie możesz przeoczyć tej książki. Dowiesz się z niej, jak zainstalować WordPressa i co zrobić, żeby praca z nim była wygodna i przyjemna. Odkryjesz, jak manipulować tłem, czcionką oraz układem tekstu w oknie, jak połączyć Twój blog z portalami społecznościowymi, a nawet jak zbudować na jego podstawie sklep internetowy. Kolejnym krokiem wtajemniczenia będzie dostosowywanie środowiska do Twoich osobistych preferencji dzięki informacjom o budowie własnych szablonów i wtyczek. Przeczytaj i pisz!
Instalacja WordPressa
Manipulacja tłem, czcionką i układem tekstu
Integracja bloga z portalami społecznościowymi
Budowanie sklepu internetowego za darmo
Tworzenie własnej wtyczki i własnego szablonu
Zostań mistrzem WordPressa i twórz blog na swoich zasadach!

Prowadzisz bloga, serwis informacyjny, stronę firmową? Dołącz do Programu Partnerskiego – Zostań wtyczką Helionu!

więcej>>

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 128
Wymiary: 14 x 20,8 cm
EAN: 9788324651269
Data wydania: 28-09-2012
Kategorie: informatyka > Webmasterstwo > WordPress

Cena w sklepie: 25.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl