Windows Vista PL. Księga eksperta

Poznaj wszystkie tajniki systemu Windows Vista
Jak zainstalować i optymalnie skonfigurować system?
W jaki sposób efektywnie pracować z plikami multimedialnymi?
Jak automatyzować pracę systemu za pomocą skryptów?
Jak zabezpieczyć system przed atakami hakerów i wirusów?
Jesteś zaawansowanym użytkownikiem systemów operacyjnych Windows i chcesz poznać najnowszego członka tej rodziny? Poszukujesz stabilnego systemu, dzięki któremu Twoja praca będzie szybsza i efektywniejsza? Chcesz administrować systemem Vista, wykorzystując także jego nieudokumentowane właściwości? W najnowszej wersji Windows drzemie wiele tajemnic i ciekawych możliwości, jednak domyślna konfiguracja systemu mocno ogranicza elastyczność i swobodę pracy. Kreatory zmieniają proste czynności w skomplikowane procedury, a użyteczne i ciekawe programy ukryto w gąszczu menu i okien dialogowych. Jeśli chcesz poznać Windows Vista od podszewki, musisz wyjść poza firmową dokumentację i schematy powielane w książkach na jego temat.
Książka "Windows Vista PL. Księga eksperta" to skarbnica informacji na temat najnowszej wersji najpopularniejszego systemu operacyjnego. Znajdziesz w niej opisy różnych technik pracy z systemem Vista — zarówno tych usankcjonowanych przez Microsoft i przedstawianych w innych publikacjach o tej wersji Windows, jak i niestandardowych — skrótów, sposobów na dopasowanie go do własnych potrzeb, metod obejścia znanych problemów oraz wskazówki, jak uniknąć zastawianych przez niego pułapek. Przeczytasz o konfigurowaniu systemu, zabezpieczaniu go, zarządzaniu kontami użytkowników, tworzeniu skryptów, modyfikowaniu rejestru i wielu innych czynnościach, dzięki którym optymalnie wykorzystasz możliwości Windows Vista.
Przegląd nowych możliwości Windows Vista
Konfiguracja parametrów startowych systemu
Operacje na plikach i katalogach
Administrowanie kontami użytkowników
Korzystanie z narzędzi dołączonych do systemu
Modyfikowanie rejestru systemowego
Tworzenie skryptów
Optymalizacja wydajności Windows Vista
Korzystanie z poczty elektronicznej i przeglądarki Internet Explorer
Konfigurowanie zabezpieczeń systemowych
Mechanizmy obsługi sieci
Odkryj potencjał tkwiący w systemie Windows Vista.

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 816
Wymiary: 176 x 250
EAN: 9788324610303
Data wydania: 18-04-2008
Kategorie: informatyka > Systemy operacyjne > Windows Vista

Cena w sklepie: 108.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl