Windows Vista PL. Ćwiczenia praktyczne

Opanuj podstawy najnowszego systemu operacyjnego
Zainstaluj system i skonfiguruj środowisko pracy
Poznaj zasady pracy z plikami i katalogami
Podłącz komputer do sieci
Długo zapowiadany system operacyjny Windows Vista to efekt prawie 10-letniej pracy programistów, projektantów i testerów. Firma Microsoft, wykorzystując swoje ogromne doświadczenie w tworzeniu systemów operacyjnych, stworzyła produkt, który ma zrewolucjonizować sposób korzystania z komputera. Windows Vista został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i bezpieczeństwie. Jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu osoby rozpoczynające swoją przygodę z komputerami szybko opanują jego podstawy. Zaawansowani użytkownicy docenią ogromną elastyczność systemu i łatwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb.
"Windows Vista PL. Ćwiczenia praktyczne" to przewodnik po podstawowych funkcjach najnowszej wersji Windowsa. Czytając tę książkę i wykonując zawarte w niej ćwiczenia, dowiesz się, w jaki sposób korzystać z systemu Windows Vista. Nauczysz się instalować go na nowym komputerze, dokonywać jego aktualizacji, a także konfigurować wygląd pulpitu i menu Start oraz korzystać z Panelu Sterowana. Poznasz zasady drukowania, pracy z systemem plików, zabezpieczania komputera oraz szyfrowania plików i katalogów. Przeczytasz także o podłączaniu komputera do sieci i korzystaniu z internetu.
Instalacja systemu
Uruchamianie Visty
Wybór rozdzielczości ekranu, wygaszacza oraz tapety
Konfigurowanie menu Start i paska zadań
Panel Sterowania
Zarządzanie użytkownikami
Drukowanie
Operacje na plikach i folderach
Konfiguracja połączeń sieciowych
Korzystanie z internetu i poczty elektronicznej
Zabezpieczanie systemu za pomocą zapory sieciowej i skanera antywirusowego
Poznaj i wykorzystaj potężne możliwości systemu Windows Vista.

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 208
Wymiary: 148 x 210
Waga: 258
EAN: 9788324605293
Data wydania: 30-01-2007
Kategorie: informatyka > Systemy operacyjne > Windows Vista

Cena w sklepie: 17.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl