Windows 7 PL. Seria praktyk

Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętność efektywnego wykorzystywania możliwości systemu Windows 7
Poznaj zestaw nowych funkcji i możliwości systemu
Wybierz wersję systemu idealną dla Twoich potrzeb
Stwórz osobiste centrum multimedialne

Windows 7 to najnowszy system operacyjny, a praca z nim to czysta przyjemność i zupełnie nowe, fascynujące wyzwanie. Dzięki tej książce szybko nauczysz się sprawnie korzystać z najnowszego produktu Microsoftu – bez względu na to, czy wcześniej korzystałeś ze starszej wersji Windows, czy po raz pierwszy masz do czynienia z tą platformą. Bez wątpienia docenisz, że książka napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, pozbawionym męczącego informatycznego żargonu. Teraz nie tylko przeczytasz, jak wykorzystywać możliwości systemu, ale przede wszystkim dokładnie to zobaczysz!
W książce "Windows 7 PL. Seria praktyk" znajdziesz dokładne informacje na temat sześciu różnych edycji systemu Windows 7 – Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise oraz Ultimate. Wśród precyzyjnych opisów uzupełnionych ilustracjami znajdziesz dane dotyczące konfiguracji komputera i opcji instalacji, zasad korzystania z programów, pracy z internetem, rozwiązywania problemów z siecią czy sposobu ochrony Twojego komputera przed złośliwym oprogramowaniem.

Podstawy sterowania
Zarządzanie plikami i folderami
Internet i e-mail
Eksplorator Windows
Praca w sieci
Multimedia i Windows Media Center
System i bezpieczeństwo
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych

Otwórz się na Windows 7 – i zdobądź siódmy stopień biegłości w obsłudze systemu

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 240
Wymiary: 176 x 250
EAN: 9788324628377
Data wydania: 01-03-2011
Kategorie: informatyka > Systemy operacyjne > Windows 7

Cena w sklepie: 37.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl