Windows 7 PL. Optymalizacja

Wykorzystaj go do granic możliwości!
Systemowi Windows 7 udało się to, co wielu nie mieściło się w głowach – pokonał Windows XP! Jego popularność rośnie, udział w rynku gwałtownie się zwiększa, a użytkownicy wyrażają pochlebne opinie. Pora żegnać się z jego dziadkiem (nie zapomnijcie o Windows Vista) i zainwestować w jeden z najlepszych systemów operacyjnych na rynku!
Dzięki tej poręcznej książce poznasz najlepsze techniki optymalizacji Windows 7 i rozpoczniesz dostosowywanie systemu do własnych potrzeb. Zobaczysz, jak niewiele trzeba, aby wycisnąć z niego 110% normy! W trakcie lektury nauczysz się korzystać z wielu monitorów, dopasowywać pobór energii do warunków oraz korzystać z różnych konfiguracji startowych. Twoją szczególną ciekawość powinny wzbudzić profesjonalne sposoby na utrzymanie komputera w nienagannej kondycji – dzięki nim zapomnisz, co to znaczy reinstalacja systemu! Jeżeli jesteś użytkownikiem systemu Windows 7, wiedz, że inwestycja w tę książkę zwróci się z nawiązką!
Sprawdź, jak w Windows 7:
sprawnie wyszukiwać dane na dyskach
dostosować wygląd do własnych potrzeb
znaleźć złoty środek pomiędzy atrakcyjnością interfejsu użytkownika a wydajnością systemu
dbać o najlepszą kondycję systemu
Popraw komfort pracy z Windows 7. Skorzystaj z gotowych i sprawdzonych rozwiązań!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 232
Wymiary: 14 x 20,8 cm
EAN: 9788324641437
Data wydania: 06-07-2012
Kategorie: informatyka > Systemy operacyjne > Windows 7

Cena w sklepie: 32.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl