Wiedza o społeczeństwie. Nowa Matura. Liceum ogólnokształcące klasa 1-3. Repetytorium maturzysty

Repetytorium Maturzysty wiedza o społeczeństwie Wydawnictwa GREG to książka dokładnie odpowiadająca potrzebom maturzystów – zawiera kompletny materiał potrzebny do przygotowania się do matury w jej formule obowiązującej od roku 2015. Całość jest zgodna z najnowszą podstawą programową, a treści obejmujące materiał z klasy I wyróżniono oznaczeniem graficznym w postaci paska na marginesie.
Książka ta stanowi bogate kompendium wiedzy, lecz jednocześnie nie przeładowano jej niepotrzebnymi informacjami, a wszystkie treści podane są przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zastosowano ułatwiające naukę formy tabel, diagramów, schematów. Najważniejsze definicje dodatkowo wyróżniono wyraźnie widocznymi na stronie ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć, dzięki któremu odszukanie w książce potrzebnych treści jest intuicyjnie proste. Dodano też kalendarium najważniejszych wydarzeń ostatnich lat w Polsce i na świecie.
Repetytorium Maturzysty wiedza o społeczeństwie

Wydawca: Greg
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 392
Wymiary: 16.5×23.5 cm
Waga: 553.0000
EAN: 9788375175455
Data wydania: 22-05-2015
Kategorie: podręczniki > liceum > materiały pomocnicze do matury,
podręczniki > liceum > klasa 1-3 > wiedza o społeczeństwie

Cena w sklepie: 17.99 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl