Wiedza o społeczeństwie. ABC maturzysty. Liceum ogólnokształcące klasa 1-3 / Poziom podstawowy i rozszerzony (2015)

"Najobszerniejsze repetytorium dla maturzystów przygotowujących się do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Napisane swobodnym jezykiem, klarownym i zrozumiałym dla każdego ucznia. Specjalny układ treści oraz forma graficzna pozwalają na szybkie i skuteczne opanowanie materiału. Najważniejsze zagadnienia zostały opatrzone komentarzami i przykładami.
Repetytorum obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane do egzaminu maturalnego: elementy socjologii, kwestie narodu, państwa i ustroju, ideologie polityczne, prawo, organizacje międzynarodowe, problemy współczesnego świata. Uzupełnieniem książki są dodatki, zawierające niezbędną przed egzaminem powtórkę z historii najnowszej, geografii (z naciskiem na sprawy europejskie i konflikty na świecie) a także ekonomii i finansów.
Książkę wzbogaca przegląd biogramów najważniejszych postaci oraz zestawy cytatów, które warto znać na pamięć. Osobny rozdział zawiera praktyczny poradnik, jak zdawać egzamin."

Wydawca: Adamantan
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 382
Wymiary: 16.5×23.5 cm
EAN: 9788373503366
Data wydania: 03-08-2015
Kategorie: podręczniki > liceum > materiały pomocnicze do matury,
podręczniki > liceum > klasa 1-3 > wiedza o społeczeństwie

Cena w sklepie: 29.61 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl