Visual Studio 2013. Tworzenie aplikacji desktopowych, mobilnych i internetowych

Programuj w języku C# i zarabiaj na swoich aplikacjach!

Dostosuj środowisko Visual Studio 2013 do tworzonej aplikacji
Twórz programy nie tylko internetowe – „for Desktop”, „for Windows” i „for Web”
Uniknij problemów  początkującego programisty
Microsoft Visual Studio 2013 to środowisko programistyczne, które znacząco ułatwia proces pisania kodu aplikacji — internetowej, przeznaczonej dla urządzeń mobilnych lub działającej na tradycyjnym komputerze. Zestaw profesjonalnych narzędzi w tym pakiecie dostępny jest dla kilku języków programowania, a składa się m.in. z edytora kodu, debuggera, bibliotek Windows Forms i WPF, narzędzia do tworzenia klas i projektowania baz danych. Wbudowane mechanizmy refaktoryzacji kodu przyczyniają się do zachowania jego wysokiej jakości.
Jeśli jesteś początkującym programistą C# i chcesz wykorzystać darmową wersję Visual Studio 2013 w swojej pracy, ta książka bardzo Ci w tym pomoże! Znajdziesz tu obszerny opis języka C#, a także informacje o tym, jak pisać aplikacje na różne platformy systemowe i sprzętowe. Sprawdzisz, jak pisać programy komercyjne dla Sklepu Windows. Zobaczysz, jak działa technologia LINQ i do czego może przydać się wzorzec MVC. Poznasz odpowiedzi na pytania, które często sprawiają kłopot młodym programistom, a na koniec dowiesz się, jak możesz spieniężyć swoje aplikacje!

Język C#
Aplikacje dla Pulpitu
Aplikacje dla Sklepu Windows
Aplikacje dla Windows Phone
Aplikacje internetowe ASP.NET MVC
Technologia LINQ
Zarabianie jako „wolny strzelec”
FAQ — najczęściej zadawane pytania
Słowa kluczowe języka C#
Asembler IL (CIL, MSIL)

Programowanie w Visual Studio 2013 to czysta przyjemność!
 

Dawid Farbaniec — jest inżynierem informatyki. W 2011 roku zdobył certyfikat "Microsoft IT Academy: C#.NET Programowanie obiektowe". Zawodowo pracuje jako programista, pisze oprogramowanie w oparciu o platformę .NET i język C#. W wolnym czasie tworzy gry i aplikacje na platformę Windows Phone oraz pisze książki informatyczne. Ma doświadczenie w pracy z językiem C#, platformą .NET, Asemblerem x86/x64, Unity3D, Windows Phone i Windows API.

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 200
Wymiary: 15,8 x 23,5 cm
EAN: 9788328305670
Data wydania: 18-06-2015
Kategorie: informatyka > Programowanie > C#,
informatyka > Programowanie > Visual Studio,
informatyka > Webmasterstwo > ASP

Cena w sklepie: 37.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl