VirtueMart. Jak szybko stworzyć profesjonalny sklep internetowy w Joomla!

Kupić, sprzedać, zarobić… Tylko z VirtueMart!
Joomla!, e-commerce i VirtueMart, czyli o co w tym wszystkim chodzi
Właściwy wybór opcji, czyli jak konfiguracja wpływa na całą resztę
Zarządzanie sklepem i rozwiązywanie problemów, czyli jak działać na co dzień i w kryzysie
Systemy zarządzania treścią (CMS-y) są zwykle najlepszym rozwiązaniem dla osób mających zamiar stworzyć dobre, funkcjonalne strony internetowe bez nadmiernego wysiłku i ponoszenia dużych kosztów. Jednym z takich systemów jest Joomla!, CMS nie tylko darmowy, ale także zapewniający dostęp do kodu źródłowego i wyjątkowo elastyczny. W oparciu o Joomla! da się zbudować dowolny rodzaj witryny WWW, a wyspecjalizowane komponenty pomagają uzyskać dokładnie ten efekt, o jaki nam chodzi.
Jednym z takich komponentów, przeznaczonym dla obecnych i przyszłych handlowców, którzy chcą zaistnieć w sieci, jest VirtueMart. Rozwiązanie to pozwala stworzyć znakomicie działający, prosty w obsłudze i wygodny dla użytkowników sklep internetowy. Uwzględnia przy tym różnorodność potrzeb założycieli sklepu dotyczących wizerunku firmy, sposobów kontaktów z klientami, kategorii produktów i metod ich wyszukiwania. Już dziś sprawdź oszałamiające możliwości VirtueMart – z tą książką to sama przyjemność!
Wprowadzenie do Joomla! i e-commerce
Instalacja i podstawowa konfiguracja
Konfiguracja VirtueMart
Zarządzanie sklepem
Utrzymanie i eksploatacja sklepu
Modyfikacje wizualizacji sklepu
Rozszerzanie funkcjonalności o dodatkowe moduły
SEO SEF
Rozwiązywanie problemów
Prostota i skuteczność? Wykorzystaj VirtueMart!

Marcin Żmudziński – z wykształcenia magister inżynier informatyk. Obecnie pracuje jako analityk i główny administrator w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju. Jest audytorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz konsultantem i doradcą w dziedzinie informatyki. Z zamiłowania jest fotoreporterem współpracującym z prasą i agencjami fotograficznymi. Wolny czas chętnie spędza na zgłębianiu zagadnień z zakresu psychologii, parapsychologii, NLP i oczywiście informatyki. Jest zwolennikiem aktywnego spędzania czasu i przekraczania własnych ograniczeń w sporcie i życiu.
Kontakt: [email protected]

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 120
Wymiary: 15,8 x 23,5 cm
EAN: 9788324639823
Data wydania: 15-10-2012
Kategorie: informatyka > Biznes IT > E-biznes,
informatyka > Webmasterstwo > CMS (Joomla!, Mambo… )

Cena w sklepie: 29.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl