Vanessa Hudgens. Zac w akcji (zestaw 2 książek)

W skład zestawu wchodzą tytuły: Vanessa Hudgens. Nieautoryzowana biografia i Zac w akcji. Nieautoryzowana biografia.
Vanessa Hudgens jest prawdziwą gwiazdą. Dzięki roli Gabrielli Montez w szalenie popularnym filmie produkcji Disney Channel High School Musical ma wiernych fanów na całym świecie. Piosenka z jej debiutanckiego V albumu Wróć do mnie królowała na listach przebojów. Poznaj dzieciństwo Vanessy i dowiedz się, jak zdobyła tak wielką sławę i co ją najbardziej kręci! Cztery strony kolorowych fotosów pozwolą ci lepiej poznać tę czarnowłosą piękność!
Zac Efron jest wschodzącą gwiazdą. Jego aktorska i piosenkarska kariera nabrała ekspresowego tempa dzięki bijącemu rekordy oglądalności serialowi telewizyjnemu High School Musical. Młody Zac pracuje na swoją pozycję w branży rozrywkowej. Jeśli jest waszym idolem, z pewnością chętnie poznacie jego dzieciństwo, pierwsze role i pierwsze sukcesy przed mikrofonem. Zrozumiecie też, dlaczego od początku był skazany na sukces. Dodatkiem do tej jeszcze ciepłej biografii jest wkładka z kolorowymi zdjęciami.

Wydawca: Egmont
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 298
Wymiary: 13×20 cm
EAN: 9788323775461
Data wydania: 17-08-2009
Kategorie: biografie > biografie i autobiografie

Cena w sklepie: 8.96 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl