UX i analiza ruchu w sieci. Praktyczny poradnik

UX to klucz do sukcesu!
Konkurencja na rynku stron i usług internetowych jest tak ogromna, że o sukcesie lub porażce decydują konkretne detale. Jednym z nich jest czynnik UX (od ang. User eXperience), czyli użyteczność, wrażenia użytkownika. Chodzi tu o wszystkie cechy, które sprawiają, że użytkownicy są zadowoleni z pracy z naszym produktem czy aplikacją.
Zastanawia Cię, jak badać UX? Zacznij od analizy ruchu na stronach internetowych. Dostarczy Ci ona wielu istotnych informacji. W trakcie lektury dowiesz się, w jaki sposób zbiera się dane oraz jak funkcjonują narzędzia do analizy procesów w sieci. Poznasz podstawowe wskaźniki i metody ich interpretacji oraz nauczysz się definiować cele pracy. Część druga książki została poświęcona badaniu użytkowników. Zobaczysz, jak analizować działania odbiorców oraz generowany przez nich ruch. W następnej kolejności zdobędziesz kluczowe informacje na temat testów A/B oraz technik kontrolowania efektów zmian na stronie. Książka ta jest skarbnicą wiedzy dla wszystkich osób odpowiedzialnych za analizę i podejmowanie decyzji o kierunku rozwoju stron WWW. Warto ją mieć!
Dzięki tej książce:

poznasz popularne narzędzie do analizy ruchu na Twojej witrynie
nauczysz się definiować cele oraz śledzić wpływ zmian
odpowiesz na kłopotliwe pytania decydentów
przeprowadzisz testy A/B
poprawisz UX w Twoim produkcie

Zyskaj przewagę nad konkurencją. Zainwestuj w UX!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 248
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788324690190
Data wydania: 16-06-2014
Kategorie: informatyka > Aplikacje biurowe > Inne,
informatyka > Bazy danych > Inne,
informatyka > Biznes IT > Inne

Cena w sklepie: 45.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl