Twoja twarz jutro. Trucizna, cień i pożegnanie

Hiszpan, który kiedyś był wykładowcą na Uniwersytecie w Oksfordzie, po rozstaniu z żoną wraca do Anglii. Zostaje współpracownikiem tajemniczej grupy o niesprecyzowanych zadaniach, której codzienna działalność polega na analizowaniu charakterów i osobowości konkretnych ludzi, by przewidzieć ich zachowania w przyszłości, czyli ich twarz jutro.
To oś fabularna pierwszego tomu trzyczęściowej powieści Javiera Maríasa, pasjonujących rozważań o prawdzie i kłamstwie, zdradzie i zaufaniu jako podstawowych wyznacznikach relacji między ludźmi. I o wielkiej mocy sprawczej języka.
Znakomita powieść jednego z najwybitniejszych współczesnych żyjących pisarzy świata, nagrodzonego prestiżowymi nagrodami: Nelly Sachs Award, the Comunidad de Madrid award, Grinzane Cavour Award (2000), Alberto Moravia Prize oraz Dublin IMPAC Award, znanego na całym świecie i tłumaczonego na ponad 30 języków.

Wydawca: Sonia Draga
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 664
Wymiary: 14.5×20.5cm
EAN: 9788375087154
Data wydania: 21-10-2013
Kategorie: kryminał i sensacja > thriller

Cena w sklepie: 34.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl