Trup w szparagach

Fiolka Najdenowicz to zjawisko! Kobieta niebanalna o charakterystycznym i niepowtarzalnym głosie. Udowodniła to nieraz na estradzie. Oprócz talentu wokalnego wyróżnia się niepowtarzalnym poczuciem humoru i specyficznym sposobem mówienia. Swój pomysł na życie zaprezentowała w debiutanckiej książce pt. „Głośny śmiech”. Była to pierwsza część autobiografii. Mnóstwo zabawnych, zwariowanych wspomnień, barwnych i niecodziennych sytuacji, śmiesznych zdarzeń, które rozbawiały czytelnika do łez.
„Trup w szparagach” to dalszy ciąg życiowych przygód artystki. Tym razem z perspektywy wolontariuszki w organizacji Workaway. Podróżowanie stało się sposobem na życie – od Sztokholmu, przez Barcelonę i Berlin, miasteczka w Pirenejach, po Londyn. Fiolki wszędzie jest pełno! Przekonajcie się jak rasowy wolny ptak, przemierza kraje i kontynenty, przysiada na krótko i znów za chwilę, podrywa się do lotu. Balansuje na linie, prowokuje los, irytuje… i często swoją postawą daje nam do zrozumienia, że bywamy śmieszni w swej rozpaczliwej walce o poczucie bezpieczeństwa. „Trup w szparagach” to świetny zapis europejskiej podróży „za chlebem”. Pełen niezwykłych smaczków, w tym kulinarnych, i porad jak ekonomicznie zwiedzać świat oraz korzystać z uroków życia.

Wydawca: Sophisti
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 140
Wymiary: 14×20 cm
EAN: 9788394254735
Data wydania: 13-10-2016
Kategorie: podróże > książki podróżnicze

Cena w sklepie: 31.20 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl