The Beatles. Po rozpadzie. Tom 2. 1983 – 2000

The Beatles po rozpadzie 1983-2000′ to pierwsza książka, systematyzująca praktycznie wszystko, co zrobili John, Paul, George i Ringo po tym, jak ich zespół przestał istnieć… każde nagranie, każdy koncert, każde pojawienie się w radio czy telewizji, każdy wywiad… i wiele więcej. Zapisano tu każde, związane z Beatlesami wydarzenie, bez względu na to, czy tak donośne jak tragiczna śmierć Johna, czy też tak przewidywalne, jak zawrotne ceny pamiątek, osiągane na kolejnych aukcjach.
Autor Keith Badman opisał każde spotkanie Johna, Paula, George?a i Ringo, bez względu na jego znaczenie, czas i miejsce. Praca pełna jest szczegółów spotkań, zarówno ważnych, jak i trywialnych, w studio, na scenie i na ławach sądów. Znajdziemy w niej urywki głównych wywiadów, które wyjaśniają wzloty i upadki w powikłanych stosunkach między czwórką artystów, a nieco później między trójką tych, którzy przetrwali.
Jest to niekończąca się saga najtrwalszego romansu muzyki popularnej dwudziestego stulecia… pełna historia największej grupy popowej wszechczasów.
”DO CHWILI OBECNEJ HISTORIA BEATLESÓW BYŁA PO PROSTU NIEKOMPLETNA”

Wydawca: Kagra
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 398
Wymiary: 17×24 cm
EAN: 9798387598555
Data wydania: 01-02-2005
Kategorie: biografie > biografie i autobiografie

Cena w sklepie: 56.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl