Tajemnice Ewangelii

Tajemnice Ewangelii to monumentalne albumowe wydanie na Rok Wiary znakomitych komentarzy do Ewangelii autorstwa ks. prof. Edwarda Stańka. Jest to bezcenna propozycja do domowej biblioteki, która przez lata służyć będzie jako doskonały przewodnik dla wszystkich pragnących zadbać o własny duchowy rozwój. Pomoże ubogacać życie rozważaniem i wcielaniem w czyn słów Ewangelii.
Słowo Boże, mimo że zapisane tysiące lat temu, jest ciągle żywe. Wpływa bowiem na nasze decyzje i pomaga nawiązywać kontakt z Bogiem. Dlatego też ta wielka księga z Dobrą Nowiną powinna się znaleźć w Roku Wiary w każdym katolickim domu!
"Ewangelia jest skarbem, jaki Kościół wkłada w ręce każdego wierzącego człowieka. Potraktowanie jej jako koncepcji wychowania należy już do tych, którym zależy, by stać się uczniem Jezusa… W naszym pokoleniu właściwie już nikt nie będzie się mógł wymówić, że nie miał dostępu do Ewangelii. Jej tekst znajduje się prawie w każdym domu. Trudno też będzie chrześcijaninowi wyjaśnić dlaczego za Architekta swojego życia nie obrał Chrystusa."
Autor

Wydawca: Rafael Dom Wydawniczy
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 520
Wymiary: 24×44 cm
EAN: 9788375693324
Data wydania: 27-09-2012
Kategorie: religia

Cena w sklepie: 137.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl