Tajemnica wierzby

Na podwórzu domu rodzinnego trzech pokoleń kobiet Slocumb dochodzi do odkrycia tajemniczego grobu. Najmłodsza z rodu Mosey właśnie kończy piętnaście lat i postanawia za wszelka cenę wytropić, kto i dlaczego wykorzystał podwórze jej rodzinnego domu na miejsce prowizorycznego pochówku. To, czego się dowiaduje, może kosztować jej rodzinę utratę wszystkiego.
"Podczas lektury Tajemnicy wierzby ogarniają nas podobne doznania do tych, których doświadczamy, gdy się zakochujemy: lekki zawrót głowy, dreszczyk podniecenia, odrobina lęku. Ta powieść jest przyprawiającym o szybsze bicie kryminałem, przejmującym dramatem i urzekającą historią zarazem, którą zaludniają szaleńczo odważne, szczerze wzruszające postacie. Uwielbiam tę książkę, opowiadającą o sensie i wartości rodziny, za jej ciepło, doskonale dialogi i nieoczekiwane zwroty akcji, jakże typowe dla twórczości Jackson". – Sara Gruen, autorka "Wody dla słoni"
"Błyskotliwe dialogi, przynosząca otuchę fabuła i nadzwyczaj sympatyczne postacie." – Kirkus Review
"Ciepła opowieść rodzinna, gdzie śmiech przeplata łzy, a rozpacz miesza się z radością". – Library Journal"
"Szaleńcza podróż od zrodzonej z rozpaczy tajemnicy do świata pogodnej nadziei". – USA Today
Joshilyn Jackson jest autorką powieści "Bogowie Alabamy", "Gdzie diabeł mówi dobranoc" i "Widmo", które okazały się najbardziej poczytnymi tytułami stowarzyszenia księgarzy Book Sense. "Oszukać przeznaczenie" już w pierwszym tygodniu sprzedaży trafiło na listę bestsellerów "New York Timesa". Książki Jackson są poruszające, pełne tajemnic i spostrzeżeń na temat ludzkiej natury.

Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 382
Wymiary: 13 x 19.5 cm
EAN: 9788377782569
Data wydania: 27-06-2012
Kategorie: proza > proza obca > powieść

Cena w sklepie: 26.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl