Sztuka rozpoczynania 2.0

Początek to niezwykle delikatna chwila. Początkiem może być słowo, myśl, marzenie. Od tego, jak rozpoczniesz, zależy bardzo wiele, a błędów popełnionych o świcie być może nie uda Ci się naprawić do zachodu słońca. Gdy się zaczyna, trzeba wiedzieć, co chce się zrobić, dlaczego, w jaki sposób, z kim, kiedy i jakim kosztem. Innymi słowy, ten delikatny początek trzeba wzmocnić przemyślanym planem. I zasadę tę stosuje się właściwie do wszystkiego: pomysłu, zadania, związku czy… własnego biznesu.
Ta książka to nowe, poprawione i uaktualnione wydanie książki legendy, klasyki wpisującej się w kanon sztuki biznesu. Właściwie to jest zupełnie nowa książka, ale wciąż napisana z myślą o tych, którzy zaczynają, którzy są na początku drogi do czegoś wielkiego. Dzięki niej łatwiej i skuteczniej zrealizujesz to, co sobie postanowiłeś: zadanie, projekt, przedsięwzięcie, marzenie. Dzięki niej ta niezwykle wrażliwa chwila, jaką jest początek, zainspiruje Cię do skutecznego działania.
Uniknij błędów tak często popełnianych przez innych.
Dowiedz się:
czym jest koncepcja i dlaczego musi być dobra,
co zrobić, aby od początku podążać w kierunku sukcesu,
jak stać się świetnym przywódcą najlepszego zespołu,
jak zdobyć kapitał,
jak zbudować sieć współpracy biznesowej,
jak odnosić sukces i jednocześnie zmieniać świat na lepszy i piękniejszy.

Nie bój się sukcesu. Przygotuj się… i zaczynaj!
Guy Kawasaki — gwiazda biznesu i autor inspirujących książek dla przedsiębiorców. Współpracował z Apple, był też doradcą specjalnym dyrektora generalnego oddziału Motoroli w Google. Jest również współzałożycielem Alltop.com i partnerem Garage Technology Ventures. Ukończył Uniwersytet Stanford, a dyplom MBA zdobył na UCLA. Mieszka z rodziną w Dolinie Krzemowej.

Wydawca: One Press, Helion
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 320
Wymiary: 14 x 20,8 cm
EAN: 9788328315778
Data wydania: 04-07-2016
Kategorie: biznes > ekonomia,
biznes > zarządzanie,
informatyka > Biznes IT > Marketing

Cena w sklepie: 41.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl