Szczęście dla Pań. Poradniki na obcasach

„Szczęście dla Pań. Krótki kurs dobrego życia dla każdej z nas” to poradnik psychologiczny, który pomoże Ci być szczęśliwą na każdym etapie życia. Teoretycy szczęścia twierdzą, że tylko w minimalnym stopniu zależy ono od zasobności portfela, kariery, pozycji społecznej i towarzyskiej. Jego odczuwanie jest przede wszystkim uzależnione od podejścia do świata, interpretacji zdarzeń, nastawienia do ludzi, tego, jak reagujemy na codzienne problemy.
„Szczęście dla Pań” wydawnictwa Lingo to tytuł z nowej serii „Poradniki na obcasach” – książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów – o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć).
Z najnowszym poradnikiem Lingo przejdziesz krótki kurs dobrego życia, dzięki któremu:
– odkryjesz, co cię naprawdę uszczęśliwia
– dowiesz się, jak zachować pogodę ducha wobec życiowych wyzwań – przy wyborze partnera, zakładaniu rodziny, w macierzyństwie, w kryzysach małżeńskich, w pracy zawodowej.
– nauczysz się dbać o zdrowie ducha i ciała oraz patrzeć na świat tak, jak to robią ci, którzy uważają się za szczęściarzy.
Znajdziesz w nim także:
– psychoporady i przydatne techniki radzenia sobie w trudnych życiowych momentach
– wskazówki, jak budować dobre relacje w związku, w pracy, z bliskimi
– ciekawostki, psychotesty, słowniczek
Autorka – Halina Pilonis – dziennikarka specjalizująca się w tematyce kobiecej i dobrego życia. Przez kilka lat współautorka programu „Zdrowie na obcasach” w TVN Style, w którym radziła, jak dbać o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Swoje teksty publikowała w „Newsweeku”, „Zwierciadle”, „Gazecie na Pamięć” i specjalistycznej prasie medycznej. Obecnie na portalu Onet odkrywa przed czytelnikami sekret życia w harmonii ze sobą i światem.

Wydawca: Lingo
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 254
Wymiary: 15x21cm
EAN: 9788378923183
Data wydania: 14-10-2015
Kategorie: poradniki > psychologia,
poradniki > rozwój osobisty,
poradniki > różne

Cena w sklepie: 37.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl