Stefania. Szczęśliwy powrót Trędowatej. Saga Rodu Michorowskich

Opowieść o niszczącej sile zdrady, oszustwa, nienawiści i triumfie miłości. Pierwsza część Sagi rodu Michorowskich – kontynuacja słynnej "Trędowatej" Heleny Mniszkówny.
Autorka Anna Rohóczanka podczas pobytu na Ukrainie natrafiła na tajemniczy pamiętnik. Poznała prawdziwą historię miłości Stefci Rudeckiej i Waldemara Michorowskiego, bohaterów uwiecznionych na kartach romansu wszechczasów pt. "Trędowata" Heleny Mniszkówny. Znana wszystkim tragiczna i przejmująca historia ordynata i guwernantki ma inne – zaskakujące zakończenie.
Anna Rohóczanka to pseudonim literacki Ewy Gronowskiej, publicystki i reporterki. Urodziła się w 1950 roku w Warszawie. Jest absolwentką germanistyki na UW. Pracowała w tygodnikach "Na przełaj", "Kobieta i Życie", "Halo", "Pani domu" a także w Polskiej Agencji Interpress. Kilka lat tam spędzonych sprawiło, że jest lekko uzależniona od wszelkich programów informacyjnych. Mimo to twierdzi: "Jestem w stanie wyobrazić sobie życie bez radia i telewizji". Bez książek nie: czyta zwykle dwie, trzy naraz, najchętniej fantasy, biografie i pamiętniki. Kocha konie oraz muzykę lat 60. i 70. Lubi kino. Ulubione filmy: "Rydwany ognia" i "Sugar Man".

Wydawca: Czarno na białym
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 254
Wymiary: 13.5×20.5cm
EAN: 9788364374005
Data wydania: 18-11-2013
Kategorie: romanse,
proza > proza polska > powieść

Cena w sklepie: 25.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl