Starsi Panowie Dwaj. Kompendium niewiedzy

Uwaga! Trzymasz w ręku klucz do świata Starszych Panów.
Zawartość Pierwszy na świecie przegląd wszystkich dokonań twórców Kabaretu Starszych Panów ze szczególnym uwzględnieniem piosenek.
Przestroga! Lektura zdradliwa, mogąca przyprawić o zawroty serca, mocniejsze bicie głowy i chorobliwe ataki zdrowego śmiechu. Przed użyciem skonsultuj się z drukarzem.
Nigdzie indziej! Nie weźmiesz udziału w zabawie rytmicznej dla zdziecinniałych staruszków; nie dowiesz się, jaką dziedzinę wiedzy reprezentuje „pędologia”; nie prześledzisz ewolucji piosenki „Ścieżką pośród łąk”; nie usłyszysz o istnieniu Eldolarado i nie przeczytasz o ogólnokrajowym kryzysie guzikowym.
Promocja! Książka wielofunkcyjna, wykonana w rozmiarze odpowiadającym podstawce pod cylinder.
Ważne! Do książki dołączono płytę CD zawierającą niepublikowane w większości nagrania piosenek z Teatru Uniwersalnego „Eterek” w wykonaniu, m.in.: Wiery Gran, Ireny Kwiatkowskiej, Tadeusza Fijewskiego, Adama Mularczyka czy też Chóru Czejanda.
Choć Ich twórczość jest z nami od zawsze, nie uzurpujemy sobie praw do tego, aby wiedzieć o Nich wszystko.(…) Co mogliśmy – wyszperaliśmy. Czego mogliśmy się dowiedzieć – dowiedzieliśmy się. (…) Reasumując: wyszliśmy z niesatysfakcjonującego nas w pełni, a nawet w połowie, założenia, iż lepiej coś niż nic. Mamy nadzieję, iż to Coś mimo wszystko Państwa uraduje.
ze wstępu Moniki i Grzegorza Wasowskich

Wydawca: Znak
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 668
Wymiary: 16.5×24 cm
EAN: 9788324032136
Data wydania: 26-11-2014
Kategorie: biografie > biografie muzyków i zespołów,
kultura i sztuka > muzyka

Cena w sklepie: 49.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl