Spring Framework. Wprowadzenie do tworzenia aplikacji. Wydanie II

Twoja przepustka do świata Spring Framework!
Pojawienie się na rynku Spring Framework było jednym z istotnych punktów zwrotnych w historii języka Java. Dzięki tej bibliotece tworzenie aplikacji w Javie stało się przyjemnością, a zadania, które do tej pory spędzały programistom sen z powiek, okazały się trywialne. Spring wciąż jest rozwijany, a każda kolejna wersja wprowadza powiew świeżości do świata Javy!
Jeżeli chcesz poznać możliwości tego frameworka oraz wykorzystać drzemiący w nim potencjał w Twoim kolejnym projekcie, to trafiłeś na doskonałą książkę. Wprowadzi Cię ona bezboleśnie w świat odwróconej kontroli (Inversion of Control, w skrócie IoC), wstrzykiwania zależności oraz łatwego dostępu do danych i tworzenia aplikacji internetowych. Każda kolejna strona to bezcenna wiedza na temat tworzenia REST-owych interfejsów API, bezpieczeństwa aplikacji (Spring Security) oraz korzystania z usług JMS. Książka ta będzie świetnym wyborem, jeżeli chcesz poznać ten wyjątkowy szkielet!
Dzięki tej książce:

poznasz możliwości Spring Framework
zaznajomisz się z dostępnymi adnotacjami i skutkami ich zastosowania
zbudujesz aplikację internetową w architekturze MVC
skorzystasz z zaawansowanych mechanizmów bezpieczeństwa dzięki Spring Security
błyskawicznie wykorzystasz potencjał drzemiący w Spring Framework

Najlepsze wprowadzenie do Spring Framework!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 480
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788328309296
Data wydania: 11-09-2015
Kategorie: informatyka > Programowanie > Java

Cena w sklepie: 63.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl