Spotkanie w chmurach

Jakie są szanse, że osoba, która usiadła koło ciebie w samolocie, na zawsze odmieni twoje życie? Szczególnie jeśli na pierwszy rzut oka różni się od ciebie pod każdym względem?
Ona jest niepoprawną optymistką i w każdym napotkanym mężczyźnie doszukuje się swojej drugiej połówki. On jest zatwardziałym cynikiem – trudne przeżycia sprawiły, że nie potrafi nikomu zaufać.
Ku swemu zaskoczeniu, podczas długiego lotu z Londynu do Chicago, każde z tych dwojga odkrywa w towarzyszu podróży coś niezwykle pociągającego, coś, bez czego nie potrafi się obyć.
Ze względu na przeszłość nigdy nie zdołają uszczęśliwić się nawzajem, a jednak kiedy wysiadają z samolotu, ich podróż tak naprawdę dopiero się zaczyna…
"Przepiękna i wnikliwa analiza miłości i straty… Oto Parks u szczytu swych możliwości twórczych. To jedna z takich książek, o których nie można przestać myśleć jeszcze długo po przeczytaniu ostatniej strony".
– "Daily Mail"
"Nie ma chyba drugiej pisarki, która potrafi stworzyć równie czarujące postacie".
– "Glamour"
"Wspaniała analiza miłości".
– Katie Fforde

Wydawca: Sonia Draga
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 464
Wymiary: 12.5×19.5cm
EAN: 9788379991754
Data wydania: 04-03-2015
Kategorie: romanse,
proza > proza obca

Cena w sklepie: 30.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl