Słownik czasowników w zdaniach polsko-angielski

Pozycja wydawnicza unikalna na polskim rynku. Jako jedyna zawiera tak staranie i szeroko opisana formę czasowników w zdaniach, zawarta w przejrzystej i czytelnej słownikowej formie. „Słownik czasowników w zdaniach” jest przydatny dla wszystkich, którzy uczą się języka angielskiego i chcą posługiwać się nim w poprawny sposób. Słownik umożliwia czytelnikowi, sprawdzenie poprawności własnej wypowiedzi, wyrażenie zamierzonej treści w sposób prawidłowy i jednoznaczny przez analogie do odpowiednich przykładów wzorcowych i poszerzenie dotychczas opanowanych struktur gramatycznych.
• nowatorski słownik gramatyczny
• 1300 haseł w układzie alfabetycznym
• 2000 form czasowników polskich i ich angielskich odpowiedników w zdaniach
• gramatyka czasownika angielskiego w tabelach
• indeks angielskich form czasownikowych
Stanisław P. Kaczmarski jest autorem cenionych i nowatorskich monografii, słowników, kompendiów gramatycznych, zbiorów ćwiczeń i testów oraz podręczników do nauki języka angielskiego, a także publikacji i opracowań z dziedziny glottodydaktyki. Studiował i prowadził prace badawcze z zakresu filologii angielskiej i lingwistyki stosowanej na uniwersytetach w Warszawie, Edynburgu, Londynie, Reading i Lancasterze. Wykładał na wielu wyższych uczelniach polskich, brytyjskich i niemieckich. Jest profesorem nadzwyczajnym na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Wydawca: Wiedza Powszechna
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 740
Wymiary: 17x24cm
EAN: 9788321412313
Data wydania: 10-04-2013
Kategorie: języki obce > inne,
encyklopedie i słowniki > słowniki

Cena w sklepie: 60.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl