Słowacja. Góry dla niecierpliwych

35 wycieczek po górskich parkach narodowych Słowacji
Przewodnik Słowacja. Góry dla niecierpliwych opisuje 35 wycieczek po łańcuchach Tatr Bielskich, Wysokich, Zachodnich i Niżnych, Słowackiego Raju oraz Małej i Wielkiej Fatry. Zawiera gotowe recepty na jednodniowe górskie wędrówki. Wszystkie trasy przebiegają szlakami turystycznymi prowadzącymi do najbardziej malowniczych miejsc we wszystkich wymienionych górskich pasmach.
To przewodnik dla osób, które chcą spędzić weekend lub urlop na Słowacji, oraz dla wypoczywających w górach po naszej stronie granicy i mających ochotę odbyć wycieczkę w pobliskie góry słowackie.
To książka dla wszystkich – zarówno dla tych, którzy chodzą często na górskie wycieczki, jak i dla dopiero zaczynających górską przygodę. Znajdują się tu opisy rodzinnych wycieczek, na które mogą wybrać się razem dzieci, rodzice i dziadkowie.
Przewodnik Słowacja. Góry dla niecierpliwych. to doskonała ściągawka dla wszystkich zapracowanych. Nie trzeba wymyślać i planować wycieczek, ponieważ są one dokładnie opisane. Wystarczy zapiąć pasy lub kupić bilet i wyruszyć na podbój pięknych słowackich gór.
W książce opisano:
– popularne miejscowości turystyczne w słowackich górach,
– miejsca, które warto odwiedzić w okolicy,
– wspaniałe górskie szlaki,
– wycieczki dla początkujących i zaawansowanych turystów,
– trasy i szlaki górskie,
– wyciągi krzesełkowe i gondolowe,
– przepiękne górskie panoramy,
– schroniska turystyczne.

Wydawca: National Geographic
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 200
Wymiary: 15x21cm
EAN: 9788375964981
Data wydania: 04-02-2015
Kategorie: podróże > przewodniki > Europa

Cena w sklepie: 34.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl