Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby’ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4

Poznaj Lightroom 4 z najlepszym przewodnikiem!
Uwaga! Oto nowa książka Scotta Kelby…ego – w całości poświęcona najnowszej wersji wyjątkowego narzędzia ze stajni Adobe. Photoshop Lightroom 4 to niezwykle intuicyjna aplikacja, oferująca ogromne możliwości. Dzięki niej Twoje fotografie nabiorą nowego charakteru oraz profesjonalnego wyglądu. Przekonaj się, jak dobre mogą być Twoje zdjęcia!
W tej książce Scott z charakterystyczną dla siebie lekkością skupia się na procesie obróbki zdjęcia. Nie znajdziesz tu zbędnych technicznych monologów lub niepotrzebnych informacji. Odkryjesz za to konkretne rozwiązania codziennych problemów. W trakcie lektury dowiesz się, jak importować zdjęcia do programu, zarządzać ich biblioteką oraz efektywnie wykorzystywać filtry i narzędzia do ich korygowania. Twoją ciekawość powinny rozbudzić opisy techniki HDR oraz tworzenia ujęć panoramicznych. Zakres omawianych informacji sprawia, że jest to zdecydowanie jeden z najlepszych podręczników do programu Lightroom w wersji 4, który musi się znaleźć na Twojej półce!
Po lekturze tej książki:
zrobisz porządek w swojej bibliotece ze zdjęciami
skorygujesz parametry zdjęcia
przygotujesz niezapomniany pokaz slajdów
błyskawicznie przygotujesz odbitki dla różnych potrzeb

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 520
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788324655342
Data wydania: 07-05-2013
Kategorie: informatyka > Grafika komputerowa > Photoshop,
informatyka > Fotografia cyfrowa > Edycja zdjęć

Cena w sklepie: 82.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl