Science Fiction. Fantasy i Horror. Numer 49. Listopad 2009

Niniejsze wydanie czasopisma jest de facto setnym numerem, jeśli wziąć pod uwagę ciągłość istnienia periodyku Science Fiction, który zmienił nazwę na Science Fiction. Fantasy i Horror.
Na jubileusz postanowiliśmy zrobić numer w dużej mierze tematyczny, poświęcony głównie opowiadaniom grozy. W końcu mamy listopad, a wraz z nim obce nam ideologicznie i geograficznie, lecz niezwykle popularne święto Halloween oraz swojskie Dziady.
Niech zapowiedzią opowiadań grozy nie przerażają się ci, którzy nie przepadają za horrorem, albowiem niejedno ma on imię i niejedną twarz. Każdy z listopadowych autorów prezentuje inne podejście do tematu, będzie zatem można i przestraszyć się, i wzruszyć, i roześmiać… W felietonistyce jak zwykle Romek Pawlak, Andrzej Pilipiuk i Jarosław Grzędowicz. Wraca na nasze łamy Adam Cebula z kolejnym interesującym tekstem, zastępując godnie odpoczywającego Feliksa W. Kresa.

Wydawca: Fabryka Słów
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 74
Wymiary: 20×29 cm
EAN: 9788518950741
Data wydania: 29-10-2009
Kategorie: fantastyka > horror, fantastyka grozy

Cena w sklepie: 25.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl