Redesign The Web. Smashing Magazine

Odkryj sieć na nowo!
Sieć WWW podlega ciągłym przemianom. Webdeveloperzy dysponują lepszymi narzędziami, a przeglądarki są wydajniejsze i potrafią znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Te zmiany mają ogromny wpływ na to, jak obecnie tworzy się atrakcyjne strony internetowe. A czy Twoje podejście do projektowania stron idzie z duchem czasu? Czy Twoje rozwiązania prawidłowo funkcjonują na urządzeniach mobilnych, które generują coraz więcej ruchu sieciowego? Jeśli masz wątpliwości, koniecznie sięgnij po tę książkę — kolejny podręcznik z kultowej serii „Smashing Magazine”!
Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele kluczowych pytań. W trakcie lektury dowiesz się, jak do projektowania współczesnych stron internetowych podchodzą światowej sławy profesjonaliści. Poznasz najlepsze techniki wykorzystania możliwości HTML5, CSS3 i JavaScriptu. Nauczysz się również tworzyć strony zgodne z podejściem responsive web design. Te trzy słowa to klucz do Twojego sukcesu! Przekonaj się sam dzięki tej niesamowitej książce!
Sięgnij po najnowszą książkę z serii „Smashing Magazine” i:

odkryj możliwości nowoczesnej strony WWW
zbuduj atrakcyjny układ wizualny witryny
zadbaj o dostępność projektowanej strony na urządzeniach mobilnych
poznaj najnowsze osiągnięcia profesjonalnych webdeveloperów

Ta książka zmieni Twoje podejście do projektowania stron WWW!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 336
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788324656134
Data wydania: 10-02-2014
Kategorie: informatyka > Webmasterstwo > Tworzenie stron WWW

Cena w sklepie: 54.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl