Raspberry Pi. Przewodnik użytkownika. Wydanie III

Bogate źródło informacji na temat Raspberry Pi!
Raspberry Pi to komputer wielkości karty kredytowej. Wśród jego głównych atutów można wymienić ogrom możliwości oraz niską cenę. Początkowo miał pełnić rolę platformy do nauki programowania, jednak szybko znalazł tysiące innych zastosowań! Raspberry Pi jest używany jako serwer WWW, domowe media center, sterownik urządzeń lub baza do zaawansowanych projektów elektronicznych. Jaki Ty masz pomysł na jego zastosowanie?
Ta książka to kolejne wydanie instrukcji użytkownika, dzięki której poznasz tajniki pracy z platformą Raspberry Pi. Została wzbogacona i zaktualizowana o informacje o najnowszej wersji Pi, oznaczonej symbolem B+. Nowa wersja to jeszcze większa moc oraz ciekawe możliwości. Sięgnij po tę książkę i przekonaj się, czym charakteryzuje się architektura ARM oraz jak przygotować Pi do pracy. Naucz się pracować z systemem Linux, a także tworzyć programy i skrypty między innymi za pomocą języka Python. Dowiedz się, jak zbudować centrum multimedialne na podstawie platformy Raspberry Pi oraz jak podłączyć do Pi dodatkowe urządzenia. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich osób zafascynowanych możliwościami Raspberry Pi.

Dzięki tej książce:

poznasz historię platformy oraz jej możliwości
dowiesz się, jak podłączyć do Pi zewnętrzne urządzenia
wykorzystasz złącza GPIO
zbudujesz centrum multimedialne z Pi na czele
wykorzystasz w pełni możliwości tej niesamowitej platformy

Kompletne źródło informacji o Raspberry Pi!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 328
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788328307032
Data wydania: 03-08-2015
Kategorie: informatyka > Elektronika,
informatyka > Programowanie

Cena w sklepie: 45.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl