Przeznaczeni

Powieść rozgrywa się w USA i Polsce. Historie bohaterów krzyżują się w decydujących, acz niespodziewanych, momentach. Ta opowieść rozpoczyna się od… znaków. Od rozpaczliwego szukania znaków, które zapowiadały przyjście przełomowych zdarzeń, czyli miłości i śmierci. Śmierć i miłość znajdują się tu bowiem na głównym planie. Dwie siły, które mogą w jednej chwili zmienić życie, nie wiadomo kiedy! Co więc jest ważne, na co trzeba być UWAŻNYM?
Katarzyna Grochola opisuje takie zwrotne momenty, ów moment CZERWONE ŚWIATŁO, który zmienia życie i po którym szuka się znaków, jakie świat wcześniej „wysyłał” – a to że tramwaj się spóźnił, a to że żarówka się spaliła, a to że ktoś przed śmiercią spojrzał jakoś dziwnie, a to że przed spotkaniem „tego jedynego” popatrzyłam przez przypadek na witrynę ze strojami ślubnymi (z ironią, oczywiście, bo kto dziś wierzy w takie rzeczy!).
Czy to, że spotkaliśmy takich, a nie innych ludzi – ma znaczenie i sens? Czy to przypadek? Czy spotkania przypadkowe są przypadkowe? Czy miłość przychodzi zawsze tylko do ludzi na nią gotowych?

Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 544
Wymiary: 12.5x20cm
EAN: 9788308061640
Data wydania: 08-06-2016
Kategorie: proza > proza polska > powieść

Cena w sklepie: 36.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl