Przeznaczeni by królować

Dlaczego ludzie uznają tę książkę za "powiew świeżego powietrza"?
– Odkryj sekret panowania nad wszelką trudnością, niedostatkiem czy destrukcyjnym nawykiem, który ogranicza cię w przeżywaniu powodzenia, pełni i zwycięstwa, do którego przeznaczył cię Bóg.
– Odkryj, że wcale nie chodzi o to, co ty musisz zrobić, ale co zostało już dla ciebie zrobione.
– Nie chodzi o używanie siły woli, by coś zmienić, ale o Jego wolę, która może zmienić ciebie.
– Zacznij od dzisiaj panować nad chorobą, niedostatkiem finansowym, zaburzonymi relacjami i destrukcyjnymi nawykami.
Joseph Prince jest pastorem przełożonym żywego, dynamicznego i szybko rosnącego Kościoła Nowego Stworzenia w Singapurze, którego kongregacja liczy ponad 24 tysiące wiernych. Osobiście przewodzi międzynarodowej organizacji non-profit Joseph Prince Ministries Inc., która pragnie budować, zachęcać i inspirować ludzi Ewangelią Jezusa Chrystusa poprzez audycje telewizyjne, jak i nowe technologie medialne.
Jako ceniony mówca konferencyjny Joseph oddziałuje na liderów kościoła w wymiarze międzynarodowym, zwiastując z wielką odwagą pełną Ewangelię Jezusa Chrystusa. Joseph wierzy w ludzi i w pełni poświęcenia pomaga im odkrywać, jak mogą panować w życiu poprzez obfitość łaski i dar sprawiedliwości. Jego żona Wendy i dzieci Jessica Shayna i Justin Prince są dla niego nieustannym źródłem miłości, radości i wsparcia.

Wydawca: Szaron
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 264
Wymiary: 16 x 23 cm
EAN: 9788363271060
Data wydania: 28-06-2013
Kategorie: religia,
nauki humanistyczne > filozofia, socjologia

Cena w sklepie: 25.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl