Przedsiębiorca w handlu. Prowadzenie sprzedaży. Podręcznik do nauki zawodu technik handlowiec, technik księgarz/sprzedawca. Szkoły ponadgimnazjalne. Tom 4 (2014)

Podręcznik dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych oraz uczniów szkół policealnych kształcących się w zawodzie sprzedawca. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji A.18 (Prowadzenie sprzedaży). Szczegółowo omawia kwestie związane z informowaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych o ofercie sprzedażowej, uczy obsługi urządzeń technicznych stosowanych na stanowiskach pracy, przedstawia przepisy prawa związane z podatkiem VAT. Dodatkowo zawiera treści dotyczące bhp i podstaw działalności gospodarczej.Dzięki zgodności z podstawą programową kształcenia w zawodzie sprzedawca i dostosowaniu do wymagań egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe pozwoli przygotować kompetentnych pracowników branży handlowej.

Wydawca: REA PODRECZNIKI
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 216
Wymiary: 17,6 x 25,0 cm
EAN: 9788302147425
Data wydania: 14-08-2014
Kategorie: podręczniki > szkoły ponadgimnazjalne > przedmioty zawodowe

Cena w sklepie: 33.21 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl