Polowanie na sobowtóra

Bestseller New York Timesa
„Linda Howard jest niezwykle oryginalną autorką”.
IRIS JOHANSEN
Trzydziestolatka Blair Mallory po rozwodzie zakłada klub fitness. Lubi swoją pracę i ludzi, którzy przychodzą do klubu. Wszystko układa się do czasu, kiedy jedna z klientek, Nicole, zaczyna ją niepokojąco naśladować. Upodabnia się do niej fryzurą i ubiorem.
Blair odmawia sobowtórce odnowienia karnetu. W tym samym dniu ktoś próbuje zabić obie dziewczyny. Policja rozpoczyna śledztwo, do którego przydziela czarującego porucznika Wyatta Bloodswortha, byłego chłopaka Blair. Teraz będzie ją chronił…
„Linda Howard zmysłowe namiętności przeplata żywymi i silnymi emocjami. Jej powieści trzymają w napięciu!”.
Publishers Weekly
Linda Howard to jedna z największych gwiazd thrillerów romantycznych. Napisała około czterdziestu powieści, które sprzedano w nakładzie ponad 12 milionów egzemplarzy na całym świecie. Książki były bestsellerami  „New York Timesa”, „USA Today” i „Publishers Weekly”. Autorka jest laureatką wielu nagród literatury kobiecej, m.in. RITA Award, B. Dalton Bestseller Award i Romantic Times Magazine Award.
„Polowanie na sobowtóra” to namiętny romans z elementami sensacji. Powieść pełna jest zabawnych dialogów i sytuacji będących wyrazem walki płci, przyciągania i odpychania.

Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 336
Wymiary: 13×19,5 cm
EAN: 9788362343843
Data wydania: 23-03-2011
Kategorie: kryminał i sensacja > thriller

Cena w sklepie: 25.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl