Podróżnik do wynajęcia

Fabian S. Koerner – fotograf, architekt, designer – marzył o zwiedzaniu świata, ale nie chciał porzucać kariery. Zainspirowany średniowiecznymi wędrówkami czeladniczymi, postanawia uciec od biurowej monotonii i wyruszyć w kreatywną podróż dookoła świata. Po drodze podejmuje się najróżniejszych prac, w zamian oczekując jedynie wyżywienia i noclegu. Jego trwająca dwa lata wyprawa to pasmo niezwykłych przygód. Fabian odwiedził 5 kontynentów, był zatrudniony w ponad 60 miejscach. Udowodnił, że będąc podróżnikiem do wynajęcia, można rozwijać zawodową pasję i cieszyć się wolnością.
Fabian S. Korner – niemiecki fotograf, architekt i designer. Studiował projektowanie tkanin i architekturę wnętrz. Jest wszechstronnie uzdolniony i nie boi się nowych wyzwań. Mieszka w Berlinie. Podróżnik do wynajęcia to jego pierwsza książka. W Niemczech cieszyła się dużą popularnością, trafiając na listę bestsellerów „Der Spiegel”.

Wydawca: Dolnośląskie
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 240
Wymiary: 13.5×20.5cm
EAN: 9788327153432
Data wydania: 26-06-2015
Kategorie: podróże > książki podróżnicze,
literatura faktu > felieton i reportaż

Cena w sklepie: 25.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl