Piękna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie. Wydanie II rozszerzone

Nic tak nie poprawia kobiecie samopoczucia jak piękne ciało
Piękne ciało — pod ręką, w lustrze, o każdej porze roku. Twoje piękne ciało. I uwierz, że żadne inne nie będzie Cię kręcić tak samo.
Znowu o rozmiar większa? Cudowne plastry odchudziły tylko portfel, a w lustrze beczka śmiechu? Hej, szukasz wymówki czy wskazówki? Piękna papryczka nie jest ideałem. Ideały są nudne. Ale ona wie, jak osiągnąć wymarzone kształty — i już się nie wykręcisz, a z każdym traconym centymetrem będziesz miała ochotę na więcej. Rusz swój słodki ciężar i kuś los! 
Edyta Draus — dwukrotna wicemistrzyni Polski w fitness sylwetkowym w kategorii +163 cm w latach 2007 – 2008, pasjonatka treningu siłowego i absolwentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Fitness i sztukę mocno rozdziela, ale lubi, kiedy biegną równolegle i się wzajemnie wspierają. Jej zaskakująca przygoda ze sportem, wyczynowe sukcesy i metamorfoza tylko potwierdzają, że na zmiany w życiu każdej kobiety nigdy nie jest za późno.  
Na swoją sylwetkę pracowała wiele lat i wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. Doskonale wie, że masz w nosie indeks glikemiczny, a po pracy wolisz obejrzeć sobie serial, niż się pocić. Wygarnie Ci to bez oporów, a potem na swój przewrotny, papryczkowy sposób zmotywuje do zmian. Gotowej recepty w Papryczce nie znajdziesz, ale możliwe, że czytając tę zabawną i inteligentną książkę, zarazisz się zdrowym stylem życia jak śmiechem. 
Cuda się zdarzają. Brzydkie kaczątka zamieniają się w łabędzie, kopciuszki w księżniczki, tylko ropuchy jakoś rzadziej w książąt z bajki. W realu zmiany nie następują jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale zawsze wtedy, kiedy jesteś na nie gotowa. 
A Ty — czy jesteś gotowa na zmianę? 

Czas na miłość — zakochaj się w sobie na zabój
Szał ciał, czyli z budyniu w stal
Że grube uda, a co, jeśli się uda? — uwolnij wyobraźnię 
Weź to na klatę — nieznośna tona nawyków i przekonań
Ciężkie lekkiego początki — gry i zabawy pod sztangą
Cukier masz we krwi — zasmakuj w indeksie glikemicznym
Addio, pomidory! — gdy grupa krwi ma znaczenie
Szanuj zieleń, czyli o zasadotwórczej mocy roślin w krainie mięsa
Przyszła baba do lekarza — uzdrawiające właściwości wody i minerałów
Wiesz wszystko — porażająco skuteczna siła oleju w głowie i intuicji

Zajrzyj na: www.edytadraus.com

Wydawca: Sensus, Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 304
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788324690961
Data wydania: 24-03-2015
Kategorie: poradniki > psychologia

Cena w sklepie: 37.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl