Paparuchy kontra ryje

„Paparuchy kontra ryje. Celebryci made in Poland” to nieznane fakty z życia celebrytów. Te, o których wiedzą tylko ich fotografowie. Szyc, Foremniak, Kondrat, Przybylska, Adamczyk, Rosatti, Kot i wielu innych polskich celebrytów – poznajemy ich takich, jakich nigdy nie widzieliśmy, jakich nie znaliśmy. Paparazzi opowiadają o najważniejszych zdjęciach, o zachowaniach gwiazd, o ich porywczości, o śledzeniu celebrytów i samochodowych pościgach za najbardziej gorącymi nazwiskami mediów. To świat celebrytów widziany oczyma fotografów – paparazzi. Zdjęcia celebrytów uzupełniają reporterskie historie o ludziach z pierwszych stron gazet. Fotograf (w slangu paparazzi) to „paparuch”. Celebryta, któremu paparuch chce zrobić zdjęcie to "ryj”.
Fragment książki:
Pytam jednego z paparazzi o jego stosunek do osób, które fotografuje. W końcu poświęca im sporo czasu i energii. – Są mi obojętni – mówi. – Generalnie jest tak, że mam ich w dupie. Oni w najlepszym razie traktują mnie jak powietrze, w innych jak hienę, złodzieja, niemal przestępcę. Więc dlaczego ja mam się nimi przejmować? Kiedy idę do pracy, zakładam na twarz maskę. To robota. Polowanie. A kiedy wracam, zdejmuję ją i zajmuję się swoim życiem.

Wydawca: Fabuła Fraza
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 366
Wymiary: 15×20.5cm
EAN: 9788394188542
Data wydania: 04-12-2015
Kategorie: biografie > biografie znanych osób,
literatura faktu > publicystyka

Cena w sklepie: 27.92 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl