Paladyn. Tom 1. Proroctwo

Pełen zagadek thriller dla młodzieży autorstwa Marka Frosta,współtwórcy kultowego serialu „Miasteczko Twin Peaks” i scenariusza do komiksu „Fantastyczna czwórka”
Will stara się nie wyróżniać. Ma kiepskie stopnie, a w szkolnej drużynie biegaczy uchodzi za średniego zawodnika. Pewnego dnia popełnia jednak błąd i zwraca na siebie uwagę tajemniczej szkoły, której uczniowie, starannie wybrani spośród najzdolniejszej młodzieży w Ameryce, mają dostęp do najnowocześniejszych technologii i zdobyczy nauki.
Niebawem Willa zaczną śledzić tajemniczy mężczyźni w czerni, chłopak znajdzie się w samym środku trwających od tysiącleci zmagań potężnych sił…
"Znajdziecie w tej książce wszystko, o czym marzy młody czytelnik: niezwykłą tajemnicę, wciągającą fabułę i bohatera, którym mógłby być każdy z Was. W takich chwilach żałuję, że nie jestem już nastolatkiem!”
Rafał Kosik
"Nadzwyczajny chłopak! Niesamowite sytuacje! To ten typ książki-niespodzianki, którą dorośli wręczą Ci z opóźnieniem, bo sami musieli ją przeczytać!"
Maciej Parowski
Młodość i nowe umiejętności zostaną skonfrontowane ze starożytnymi tajemnicami i wielowiekową wojną.
„Kirkus”
Frost, autor książek dla dorosłych czytelników i współtwórca serialu „Twin Peaks”, debiutuje w dziedzinie powieści dla młodzieży thrillerem o błyskotliwej fabule, który jest jednocześnie pierwszym tomem trylogii. Ta historia oferuje świetną rozrywkę, a pod koniec w zajmujący sposób buduje podwaliny pod dalszy ciąg opowieści.
„Publishers Weekly”

Wydawca: Remi
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 544
Wymiary: 15×21 cm
EAN: 9788363142469
Data wydania: 07-02-2014
Kategorie: dla młodzieży > fantastyka dla młodzieży,
fantastyka > fantasy

Cena w sklepie: 9.99 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl