Opowiadania o małżeństwie i seksie

Michal Viewegh – od siedmiu lat absolutny lider na czeskim MICHAL VIEWEGH rynku wydawniczym. Do tej pory w Czechach sprzedano ponad 2 000 000 (dwa miliony!) egzemplarzy jego książek. Na podstawie jego tekstów nakręcono 10 filmów, w tym kultowego czeskiego reżysera Zdenka Zelenki. Jego książki zostały przełożone na 23 języki.
„Jeśli dziś szukać sukcesora Milana Kundery w czeskiej literaturze, to jest nim bez wątpienia Michal Viewegh. Jego książki to połączenie wyjątkowej inteligencji i błyskotliwego, świetnie się czytającego prostego stylu.” Thomass Brusig, „Der Spiegel”
„Na ewentualne pytanie, z jakich to wątpliwych pobudek wybrałem akurat temat seksu, najpierw przytoczyłbym kilka wymownych liczb (a liczby nie kłamią): według Światowej Organizacji Zdrowia kobieta myśli o seksie średnio 30 razy dziennie, nawet w klimakterium; mężczyzna, bez względu na wiek co 8 minut.”
Michal Viewegh

Wydawca: Katmar sp. z o.o.
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 184
Wymiary: 14.5×20.5 cm
EAN: 9788365201317
Data wydania: 30-12-2015
Kategorie: proza > proza obca > powieść

Cena w sklepie: 23.20 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl