Nowoczesny trening siłowy

SPRAW, ŻEBY TWOJE MIĘŚNIE BYŁY WIĘKSZE I SILNIEJSZE, ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!
Nowoczesny trening siłowy, to najlepsza droga do rozwinięcia pełnego potencjału swojego ciała. Jest to nowy rodzaj książki o fitnesie. Stworzona przez członków zespołu redakcyjnego Men’s Health, wiodących ekspertów w dziedzinie treningu siłowego. Podręcznik jest pełen znakomitej jakości kolorowych zdjęć, wiele z nich przedstawia metodę wykonywania ćwiczenia krok po kroku, znajdziesz też świetne rysunki anatomiczne. Książka stanowi hołd dla wspaniałej i zadziwiającej maszyny, jaką jest męskie ciało – ponad 650 mięśni i 250 milionów włókien mięśniowych i nauczysz się z niej jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego ciała.
-Dowiedz się jak zbudowane są twoje mięśnie i jak działa twoje ciało
-Poznaj sekrety budowania mięśni
-Podążaj 6-miesięcznym programem treningowym, który będzie odpowiedni dla twoich potrzeb (ponad 100 dokładnie opisanych ćwiczeń)
„Książka „Nowoczesny trening siłowy” autorstwa Iana Kinga i Lou Schulera to kompendium wiedzy kulturystycznej. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko prosto i obrazowo przedstawione zasady fizjologii człowieka oraz biomechaniki, ale także szczegółowy opis techniczny ćwiczeń oraz plany treningowe stworzone z myślą o zaawansowanych ćwiczących jak i tych początkujących. Autor płynnie przechodzi z jednego zagadnienia w kolejne, ukazując sposób budowy mięśni w sposób zrozumiały zarówno dla ćwiczących, jak i osób niezorientowanych w temacie. Książka wprowadza także czytelnika w podstawy odżywiania, dzięki czemu łatwiej będzie mu zrozumieć rolę diety w planie treningowym. Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym budową mięśni!”
Jakub Mauricz

Wydawca: Galaktyka
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 366
Wymiary: 20.5 x 27.5 cm
EAN: 9788375790955
Data wydania: 10-12-2013
Kategorie: poradniki > sport,
poradniki > zdrowie, moda i uroda

Cena w sklepie: 66.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl