Norweski. 600 fiszek. Trening od podstaw

Dzięki nauce z fiszkami:
– poznasz 1200 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
– szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 34 grup tematycznych,
– posłuchasz gotowych nagrań i przećwiczysz wymowę,
– wygenerujesz własną playlistę na odtwarzacz mp3 lub telefon i powtórzysz słówka za lektorem,
– utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
– będziesz ćwiczył język o każdej porze i w dowolnym miejscu.
Norweski 600 fiszek Trening od podstaw to wyjątkowy zestaw, który tworzą: 600 ponumerowanych fiszek, CD-ROM Fiszki MP3 z nagraniami i programem oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. Nauka z kursem umożliwia komunikację na poziomie podstawowym, dzięki opanowaniu 600 najczęściej używanych w języku norweskim słów i wyrażeń. Przykłady użycia słów w 600 zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 34 praktyczne grupy tematyczne. Dodatkowo kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.
Do zestawu dołączony jest program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość słownictwa.

Wydawca: Edgar
Typ okładki: etui
Liczba stron: 600
Wymiary: 9×16 cm
EAN: 9788377881330
Data wydania: 03-09-2012
Kategorie: języki obce

Cena w sklepie: 37.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl