Niezbędnik dobrych manier dla nastolatków

To czego nauczysz się w młodości, z pewnością zaprocentuje w przyszłości!
Książka polecana dla nastolatków oraz dla rodziców i dziadków jako pomysł na prezent dla nastolatka.
Znajdziemy w niej wskazówki i wytyczne dotyczące dobrego zachowania idealne dla młodych ludzi. Autorzy zwrócili uwagę na problemy i sytuacje, które są typowe dla nastolatków (randka, zmagania z telefonem, impreza itp.). Doświadczony dziennikarz i znana aktorka poprzez zabawne przykłady i praktyczne porady wprowadzają młodych ludzi w tajniki dobrych manier. Podpowiadają, jak w dzisiejszym, pełnym technicznych nowinek świecie zachować się poprawnie, nie urazić innych, a jednocześnie nie uchodzić za sztywniaka.
W książce znajdują się opisy bardzo konkretnych sytuacji oraz informacje jak się zachować w tym przypadku. Np. telefon komórkowy: czy zawsze mogę go odebrać? Czy rozmowa w autobusie jest ok., czy mogę odebrać czyjś telefon podczas jego nieobecności, jakich informacji nie wypada przesyłać za pomocą smsów?
„Niezbędnik dobrych manier dla nastolatków”:
• w zabawny sposób wyjaśni co wypada we współczesnym świecie
• rozwieje wszelkie dylematy związane z zachowaniem
• spowoduje, że młody człowiek poczuje się pewnie i zachowa poprawnie w każdej sytuacji
Książka podzielona na rozdziały tematyczne np. „Bądź człowiekiem ludzkim”, „Impra i co dalej” czy „Dżentelmen w globalnej wiosce”. Każdy temat został omówiony w bardzo zabawny sposób. Pomocą w zapamiętaniu najważniejszych informacji są wyróżniki w tekście: bombki, porady, zapamiętniki, przykazania, wskazówki od Joasi i sytuacje podpatrzone w realu.
Na początku książki znajduje się tematyczny spis treści, który ułatwi wyszukiwanie tematów.
Marcin Przewoźniak – dziennikarz, autor książek dla dzieci i młodzieży
Joanna Jabłczyńska – aktorka, karierę zaczynała w Telewizyjnym Zespole Dziecięcym „Fasolki”. Dzisiaj znana przede wszystkim z ról serialowych

Wydawca: Publicat
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 64
Wymiary: 21×29.5 cm
EAN: 9788324521074
Data wydania: 09-03-2015
Kategorie: dla młodzieży > poradniki dla młodzieży

Cena w sklepie: 16.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl