Nieczynne do odwołania / Hiszpański kot / Przeznaczenie znajdzie drogę. Pakiet 3 książek

Nieczynne do odwołania
Tragiczny wypadek rodziców całkowicie zmienia uporządkowany i bezpieczny dotąd świat dwóch braci. Starszy, Wojtek, właśnie ukończył weterynarię. Samodzielne prowadzenie gabinetu rodziców wydaje się wyzwaniem przerastającym jego możliwości. Młodszy z braci, zbuntowany Mikołaj, jest w klasie maturalnej i poznaje uroki dorosłości.
Wojtek spotyka ludzi, dla których zwierzęta są ważną częścią życia. To oni pomagają mu podjąć decyzję. Pojawia się też dziewczyna, dzięki której odzyskuje wiarę w sens życia i w to, że znów może być szczęśliwy.
"Nieczynne do odwołania" to przepełniona ciepłem i miłością do ludzi i zwierząt opowieść o układaniu sobie życia na nowo po rodzinnej tragedii. Opowieść o przyśpieszonym dojrzewaniu, o odpowiedzialności za siebie i innych, o rodzącym się uczuciu…
Obserwacja przenikających się światów ludzi i zwierząt jest też okazją do opowiedzenia wielu wzruszających, ale i bardzo zabawnych historii.
Autorami książki są lekarze weterynarii Iwona i Piotr Chodorkowie oraz Anula Trojanowska, która wydała już debiutancką powieść "Jak makiem zasiał".
Hiszpański kot
Młody weterynarz Wojtek przeżywa przygody związane z pracą w swojej lecznicy dla zwierząt. Musi stawić czoła zawodowym wyzwaniom i osobistym problemom. Postanawia też wyjaśnić tajemnicę rodzinnej pamiątki – starego manuskryptu napisanego przez hiszpańskiego przodka.
W tym celu leci do Barcelony, by wraz ze swą dziewczyną Agą udać się na wędrówkę szlakiem św. Jakuba i poszukać rozwiązania zagadki. W czasie podróży dwoje młodych ludzi poznaje nie tylko piękne zakątki Hiszpanii, ale również musi zmierzyć się z własnymi uczuciami.
„Hiszpański kot“ to barwna i pełna ciepła kontynuacja losów głównych bohaterów znanych już Czytelnikom z powieści „Nieczynne do odwołania“.
Przeznaczenie znajdzie drogę
Przeznaczenie znajdzie drogę to dalszy ciąg przygód bohaterów znanych już z dwóch poprzednich części cyklu zatytułowanych Nieczynne do odwołania i Hiszpański kot. Wojtek i Aga wciąż próbują odkryć tajemnicę starego dziennika i kontynuują swą hiszpańską przygodę, a niespodziewane wydarzenia sprawiają, że ich poukładane życie staje na głowie.
Czy uda im się odnaleźć wspólne szczęście? A może ich związek nie przetrwa kolejnej próby, którą będą musieli przejść? Przekonacie się o tym, sięgając po ostatnią część trylogii o perypetiach młodego lekarza weterynarii Wojtka, jego dziewczyny Agnieszki, brata Mikołaja i ich przyjaciół.

Wydawca: Szara Godzina
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 926
Wymiary: 14.5 x 20.5 cm
EAN: 9788364312632
Data wydania: 06-10-2015
Kategorie: proza > proza polska > powieść

Cena w sklepie: 57.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl