Najbardziej znany Sekret Marketingu na świecie. Zbuduj biznes oparty na rekomendacjach

Ponadczasowy i niezbędny! “Najbardziej znany sekret marketingu” mówi o wszystkim co powinieneś wiedzieć, robić i planować w celu napędzenia swojego biznesu i bycia o krok przed konkurencją.
– BRIAN TRACY, autor ponad 70 książek
 

Aż 98% przedsiębiorców polega na rekomendacjach przy rozwoju swojej firmy, ale jednocześnie tylko 3% z nich posiada strategię na rekomendacje. Według “New York Times” 65% biznesów na świecie pochodzi z rekomendacji, co tylko potwierdza słowa dr Ivana Misnera: “wszyscy chcemy robić interesy z ludźmi, których znamy i którym ufamy”. Czym jest marketing rekomendacji? To paradoks. Każdy wie, że to jedna z najbardziej skutecznych strategii marketingowych na świecie, ale zbyt mało osób potrafi ją wykorzystać w praktyce. “Najbardziej znany sekret marketingu na świecie” udowodni Ci, że rekomendacje możesz zaplanować i pokaże, w jaki sposób przygotować strategię na ich pozyskiwanie.
 
 
„Najbardziej znany sekret marketingu” to praktyczny poradnik biznesowy zawierający kompleksowe zestawienie informacji na temat budowania, planowania i organizacji strategii sprzedażowej, które każdy praktyk biznesu, od razu będzie mógł zastosować w swojej działalności.
 
DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE ZROZUMIESZ, NA CZYM POLEGA MARKETING REKOMENDACJI, A TAKŻE DOWIESZ SIĘ:
 
jak prowadzić skuteczną rozmowę biznesową?
jak zbudować trwałą sieć kontaktów biznesowych?
jakie są skuteczne metody zdobywania klientów z rekomendacji?
jakie są narzędzia budowania konkurencyjnej strategii marketingowej?

czym jest efektywny networking?
 
JAK RYSZARD CHMURA, PRZY POMOCY MARKETINGU REKOMENDACJI, ROZWINĄŁ SWOJĄ FIRMĘ?
 ZOBACZ ZWIASTUN KSIĄŻKI!
 
 
 
Ta książka prezentuje nie tylko teoretyczne podejście do marketingu, zawiera także szereg praktycznych porad i wskazówek, a także gotowe scenariusze postępowania. Ta pozycja wydawnicza zmieni twoje spojrzenie ma biznesowy marketing i pozwoli Ci zrozumieć, w jaki sposób rozwijać firmę w oparciu o rekomendacje.
 

To kompletna instrukcja, jak stworzyć ogromny biznes oparty na rekomendacjach. Autorzy – prawdziwi wirtuozi na tym polu – podzielili się w niej swoim niesamowitym doświadczeniem i wiedzą oraz wprowadzili nas w bezbłędny plan uczynienia naszego biznesu bardziej cieszącym, mniej stresującym i zdecydowanie bardziej dochodowym!”
BOB BURG, współautor „Rozdawcy sprzedają więcej” i autor „Endless Referrals”
 
 
Autorzy
 
Autorami biznesowej książki “Najbardziej znany sekret marketingu” są przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem i jednocześnie eksperci w dziedzinie marketingu rekomendacji, zaangażowani w rozwój BNI – największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie napisali książkę, dzięki której wielu przedsiębiorców zrozumie, na czym polega rozwijanie firm przez rekomendacje.
 
Ryszard Chmura
Dyrektor Narodowy BNI Polska i prezes zarządu spółki PromoHolding. Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Jego przygoda z biznesem rozpoczęła się jeszcze podczas studiów, kiedy założył własną agencję eventową. Swoją obecną firmę z branży marke

Wydawca: One Press, Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 320
EAN: 9788328327184
Data wydania: 28-04-2016
Kategorie: informatyka > Biznes IT > Marketing

Cena w sklepie: 41.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl