Nagrywanie płyt CD i DVD. Kurs. Wydanie II

Naucz się tworzyć różne rodzaje płyt CD i DVD
Poznaj narzędzia do nagrywania płyt
Przygotuj system operacyjny do pracy z nagrywarkami
Nagraj płyty CD i DVD
Pomimo że pojemność dysków twardych rośnie, coraz częściej brakuje na nich miejsca. Kolekcje fotografii, filmów, plików muzycznych i inne zbiory danych zajmują coraz większe obszary przestrzeni dyskowej. W jaki sposób można rozwiązać ten problem? Najprostszym rozwiązaniem jest zapisanie danych na płytach CD lub DVD. Nagrywarki są dziś standardowym wyposażeniem komputerów dostępnych na rynku, a wybór oprogramowania służącego do zapisywania płyt jest ogromny. Jednak pomimo tego, że obsługa nagrywarek i programów jest stosunkowo prosta, początkujący użytkownicy mają problemy z opanowaniem tego procesu.
Książka "Nagrywanie płyt CD i DVD. Kurs. Wydanie II" pomoże każdemu użytkownikowi w rozwianiu wszelkich wątpliwości związanych z zapisywaniem danych na płytach. Czytając ją, nauczysz się nagrywać płyty z danymi, plikami mp3 i filmami, tworzyć cyfrowe albumy fotograficzne i płyty DVD. Poznasz różne narzędzia służące do pracy z nagrywarkami, sposoby zoptymalizowania działania systemów operacyjnych pod kątem współpracy z tymi urządzeniami oraz metody tworzenia archiwów danych na płytach CD. Przeczytasz także o zapisie wielosesyjnym i projektowaniu okładek na płyty.
Interfejsy wykorzystywane do podłączania nagrywarek
Rodzaje płyt CD i DVD
Konfiguracja systemu operacyjnego do pracy z nagrywarką
Nagrywanie danych i plików mp3
Tworzenie płyt VideoCD i DVD-Video
Zapis wielosesyjny
Tworzenie obrazów płyt
Nagrywanie płyt za pomocą narzędzi oferowanych przez system Windows
Archiwizowanie danych na płytach
Tworzenie okładek na płyty
Zabezpiecz swoje dane — zarchiwizuj je na płytach.

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 328
Wymiary: 176 x 250
Waga: 534
EAN: 9788324607990
Data wydania: 16-04-2007
Kategorie: informatyka > Nagrywanie płyt > Nagrywanie CD i DVD

Cena w sklepie: 32.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl