Mówię po angielsku. Zestaw sześciolatka + 2 CD

Mówię po angielsku to niepowtarzalny zestaw materiałów do nauki języka angielskiego dla dzieci od szóstego roku życia. Zawiera dwie bajki po angielsku – Kot w butach i Brzydkie kaczątko, grę memory oraz coś specjalnie dla rodziców – rozmówki języka angielskiego.
Bajki po angielsku do poduchy!
Dwie uwielbiane przez dzieci bajki – Kot w Butach i Brzydkie kaczątko w angielskiej wersji językowej. Znani młodemu czytelnikowi bohaterowie – Brzydkie kaczątko i Kot w butach – wprowadzają dziecko w świat języka angielskiego. Proste dialogi i kolorowe ilustracje pomagają najmłodszym oswoić się z językiem obcym, a słowniczek obrazkowy ułatwia zapamiętanie najważniejszych słówek. Na płytach audio, dołączonych do książek, znajduje się pełne nagranie bajek w doskonałej interpretacji angielskojęzycznych lektorów, dzięki któremu dziecko nauczy się poprawnej wymowy.
Gra po angielsku na każdy dzień!
Angielskie słówka – The World of Magic
To edukacyjna gra językowa w postaci plansz z miejscem do rozcinania poszczególnych obrazków, zawiera 60 obrazków z wizerunkami magicznych przedmiotów i postaci oraz ich nazwami w języku polskim i angielskim. Zasady gry są proste: należy znaleźć identyczne obrazki, porównać podpisy po polsku i po angielsku oraz… zapamiętać nowe słownictwo. Nic prostszego!
Dla rodzica coś w prezencie!
Praca z dzieckiem wymaga zaangażowania ze strony rodziców. Dlatego pakiet zawiera także prezent dla każdego rodzica – Rozmówki angielskie gratis. Będą przydatne zarówno podczas pracy z dzieckiem, jak również w trakcie zagranicznych wojaży

Wydawca: Langenscheidt
Typ okładki: etui
Liczba stron: 56
Wymiary: 22 x 31 cm
EAN: 9788374768061
Data wydania: 06-11-2009
Kategorie: dla dzieci > 4-8 lat,
dla dzieci > bajki, baśnie, legendy,
języki obce > angielski

Cena w sklepie: 37.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl