MS Project 2013 dla bystrzaków

Twój niezastąpiony, osobisty asystent MS Project 2013
Dowiedz się, jak:

tworzyć plan projektu oraz zarządzać zasobami
monitorować postępy
trzymać się harmonogramu i budżetu
komunikować się i współpracować ze wszystkimi członkami zespołu
wdrażać w firmie najlepsze wzorce zarządzania projektami
Witaj w świecie elektronicznego zarządzania projektami. MS Project 2013 to znakomite narzędzie, usprawniające organizowanie i kontrolowanie wszystkich elementów Twojego projektu. Ten funkcjonalny przewodnik pokaże Ci, jak rozpocząć pracę, wprowadzać zadania i szacować czas ich trwania, pracować z zasobami i budżetem, dopracowywać harmonogram, zbierać dane, analizować postępy prac i monitorować cały projekt. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z tego programu, będzie to dla Ciebie wizyta w zupełnie nowym świecie, a jeśli znasz starsze wersje, ta książka płynnie wprowadzi Cię w nowe funkcje oferowane przez MS Project 2013. Kierowniku, do dzieła!
Na dobry początek naucz się używać widoków MS Project, projektować strukturę podziału pracy oraz wprowadzać i organizować zadania. Wykorzystaj zasoby dowiedz się, jak dobierać do projektu ludzi, materiały i koszty stałe, a także jaki mają one wpływ na budżet. Bądź na bieżąco monitoruj postępy i wypracuj plan zarządzania komunikacją. Dopnij na ostatni guzik wykorzystaj pasek narzędzi MS Project, by modyfikować przydziały zasobów, ciąć koszty, aktualizować harmonogram i tworzyć plan bazowy. Najnowsze wiadomości wykorzystaj możliwości przebudowanej funkcji MS Project 2013 do przygotowywania błyskotliwych raportów.
W książce znajdziesz:
różne sposoby dodawania zadań,
wybór technik szacowania,
typy zasobów i kalendarzy,
sposoby na podrasowanie Twojego projektu,
wykres Gantta i metody jego 
koncepcje zarządzania połączonymi projektami,
dziesięć złotych zasad zarządzania projektami.
Cynthia Snyder jest kierownikiem projektu, autorką, konsultantką i trenerką w dziedzinie zarządzania projektami. Napisała osiem książek o zarządzaniu projektami, w tym PMP Certification All-in-One For Dummies.
Nancy Muir napisała ponad 150 książek; zajmowała się szerokim zakresem tematów od programów komputerowych i zarządzania projektami po naukę na odległość.

Wydawca: Septem, Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 320
Wymiary: 17 x 23 cm
EAN: 9788324694914
Data wydania: 19-01-2015
Kategorie: informatyka > Aplikacje biurowe > MS Project

Cena w sklepie: 45.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl