Milionerzy z wyboru. 21 tajemnic sukcesu (książka audio)

Już teraz, kultowa książka motywacyjna,Milionerzy z wyboru dostępna w wersji AUDIO!
Książka przynosi instrukcje, jak krok po kroku zostać milionerem, nawet jeśli zaczynasz od zera. Pomoże ci określić własne cele, sporządzić plan działań i tak zorganizować pracę, by dojść do tego o czym marzysz.
Nikt nie jest lepszy ani mądrzejszy od ciebie! Milionerzy to po prostu ci, którzy znają 21 tajemnic sukcesu. I ty możesz je poznać!
Brian Tracy (ur. w 1944 w Vancouver) – kanadyjski pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu.
Wiele z jego publikacji znalazło się na liście światowych bestsellerów. Brian Tracy jest zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie. Każdego roku przemawia do ponad ćwierć miliona ludzi w całych Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i Australii. Przemówienia Briana, jego wykłady i seminaria zyskały opinię "inspirujących, zabawnych i ciekawych, motywujących i pouczających". Jego prezentacje i seminaria dotyczące przywództwa, sprzedaży i strategii biznesowych odbywają się w wielu krajach świata. Obecnie jest prezesem Brian Tracy International z siedzibą w Kalifornii.
Czyta: Grzegorz Widziszewski

Nośnik:

Wydawca: Studio Emka
Typ okładki: etui
Liczba stron: 2
Wymiary: 14×18.5 cm
książka audio na CD
EAN: 9788363773731
Data wydania: 07-06-2013
Kategorie: audiobook > biznes i ekonomia

Cena w sklepie: 24.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl